Ben Kimim” title_align=”separator_align_left”][/vc_column][/vc_row]

Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi (yeni adı Gazi Üniversitesi) mezunuyum. Aynı üniversitede İşletme Finansmanı üzerine Master yaptım. 1990 yılından beri omurilik felci nedeniyle tekerlekli sandalyede yaşamımı sürdürüyorum. Evliyim ve yetişkin iki çocuğum var.

Emlak Kredi Bankasında Müfettiş olarak başladığım meslek hayatımı 2013 yılında TC Ziraat Bankasında Şube Müdürü olarak tamamladım. Şu an emekli hayatı yaşıyorum. TOFD üyesiyim. Bireysel olarak engelli hakları için mücadele veriyorum.

2006 yılında Tempo Dergisinin düzenlediği “Engellere Rağmen” isimli engellilere dönük çalışmasında yer aldım. Fotoğrafları Serdar Bilgili’nin çektiği bu çalışmanın ardından çekilen fotoğrafların yer aldığı sergisi de büyük ilgi çekmişti.

[image_with_animation image_url=”1241″ alignment=”center” animation=”Fade In” img_link_target=”_self”]
[social_buttons nectar_love=”true” facebook=”true” twitter=”true”]

2 comments

  1. Levent Bey, oncelikle merhaba .Ben de sizin gibi 1988 yılında geçirdiğim trafik kazası sonucunda omirilik felçlisı oldum.Bir kamu kurumunda avukat olarak görev yaptıktan sonra halihazırda Hukuk Işleri Md.olarak görev yapıyorum.Ancak ne yazık ki engellilere yönelik neredeyse hiçbir faaliyetin içinde olmadım.Ama sizin engelsiz seyyah sitesinizin ne kadar faydalı olduğunu görümce .açikcasi kendime kızdım. Bundan sonra bu konuda birşeyler yapmaya çalışacağım.Benim ayrıca size sormak istediğim bir husus var izninizle.Ben bu yılın sonu ya da seneye baharda İtalyaya gitmek istiyorum ancak hangi otelde kalabileceğim konusunda sizden fikir almak isterim.Sönús yaparsanız çok mutlu olurum.Saygilar

    1. Kusura bakmayın Nihal hanım, geç yanıtladım. Bir hukuk kadını olarak her konuda katkınızı bekliyorum.Bu konuda gerçekten çalışmanıza ihtiyacımız var. Roma da kaldığım otelin adı Raeli Hotel Noto. konumu oldukça iyi. Linki aşağıda. Booking.com dan yer ayırtabilirsiniz. Ben memnun kaldım. Her zaman desteğinizi bekliyorum. Sevgiler.

      https://www.booking.com/hotel/it/noto.tr.html?label=gen173nr-1FCAEoggI46AdIM1gEaOQBiAEBmAEouAEXyAEM2AEB6AEB-AELiAIBqAIDuAKSmbHlBcACAQ;sid=9b11ff843082b64ee58fd5e06d2938df

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*